dōTERRA, stop.

Zmysł zapachu jest tak niedoceniany. A przecież jak ubogi stałby się nasz mikrokosmos gdyby potrawy nie pachniały? Gdyby nie można było przywołać zapachu świeżo wykąpanego niemowlęcia? Albo świeżo zebranych truskawek? Albo babcinego żuru?
Świat olejków zawładnął moim życiem, co wsparte możliwością połączenia mojej wiedzy, poznawania i długich rozmów z elitą najbardziej wrażliwych kobiet, elastycznością godzin pracy, możliwością zarabiania pozwoliło mi przejść do najlepszego okresu w dorosłym życiu – bycie niezależną. Nie tylko finansowo.

Nie szukałam dōTERRA. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu nie przyszłoby mi to do głowy.

Moja kariera zawodowa to ciągłe szukanie kompromisu pomiędzy czasem (dumna Mama trojga dzieci, 2 psów, 2 kotów i całego pozostałego inwentarza) a nieprzemijalną chęcią ciągłego zdobywania doświadczenia, jak dobrze przeżyć jedyne życie jakie mamy i wycisnąć z niego każdy smak i – nota bene – zapach.

Odkryciem (już ponad 8 lat temu) była wspólna rodzinna decyzja o wyrzuceniu z domu TV, bo massmedia zawłaszczone przez 12 godzinne bloki reklamowe (przerywane czasem kilkoma częściami starych filmów) oferują jedynie brak wolnego czasu. Stąd właśnie wziął się mój czas wolny na potwierdzenie mojej wiedzy i zainteresowań dyplomami kierunkowymi.
Potem pchnęło mnie aby dzielić się tą wiedzą z innymi ale moje pokolenie starało się – stawiając to na ołtarzu własnego rozwoju – być lepszym rodzicem i zapewnić swoim dzieciom i rodzinie jak najlepszy start – wiec zaczęłam od edukacji dzieci tychże Rodziców, którzy do dnia dzisiejszego są najcenniejszymi recenzentami moich wysiłków.

Patrząc na to z dystansu – dōTERRA znalazła mnie bo byłam gotowa na kolejny rozdział. Dała mi niezależną możliwość aby połączyć wszystkie moje doświadczenia, pasje i – co najważniejsze – wiedzę i otworzyć się jak te małe buteleczki, uwalniając potęgę drzemiąca w naturze. Dżiny też czasem wyskakują.

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu – mimo, że byłam gotowa – to byłam nieprzygotowana. Dzięki wsparciu Społeczności, jestem teraz ekspertem i moim zadaniem jest pomóc Tobie zmienić się. W niezależną finansowo od nikogo, bez szefa nad głową, bez planów i wymagań, za to z pasją do tworzenia Społeczności, która się wspiera. Codziennie. I ciężko pracuje na swój własny sukces ale tylko tyle ile chce i na ile go pragnie.

Zainteresowana?

Dołącz do mnie i mojego zespołu i stwórz własny. Dobre towarzystwo zapewnione bo nigdy nie będziesz już taka sama. I nigdy nie będziesz już szła sama. I zawsze wrócisz bo tej mocy nie da się zatrzymać!

Jestem tu dla Ciebie

Osoby, które zaczęły już używać olejków dōTERRA odkrywają, że są one tak pomocne i efektywne, że nic nie mogą poradzić aby natychmiast się nimi nie podzielić z innymi. A jak to zrobią, są podekscytowani możliwością nauczenia się wszystkiego co dōTERRA ma do zaoferowania, wliczając w to niesamowity plan bonusowy.

Zaproś olejki do swojego życia

Przyjdź na moje warsztaty i dowiedź się czym jest aromaterapia, jak bezpiecznie stosować olejki i jak wykorzystać je w codziennym życiu, skorzystaj z moich darmowych buteleczek mocy i zacznij używać ich razem ze swoją rodziną.

Jeśli zamierzasz korzystać z najczystszych olejków, najlepiej załóż własne konto.

Jeżeli wybierzesz mnie na swoją przewodniczkę gwarantuję Ci profesjonalną edukację i wsparcie na każdym kroku…
Otrzymasz ode mnie:

1. Najcenniejszą rzecz!! Indywidualne wsparcie edukacyjne na każdym kroku Twojej olejkowej przygody. 2. Zaproszenie na 8-tygodniowy kurs podczas, którego nauczysz się najwięcej o olejkach i ich zastosowaniu.
3. Dostęp do mojej zamkniętej grupy edukacyjnej gdzie otrzymasz również wsparcie i możliwość wymiany doświadczeń z wieloma wspaniałymi ludźmi.
4. Możliwość udziału w tematycznych warsztatach olejkowych.
5. Materiały pozwalające łatwo i przyjemnie rozpocząć przygodę z olejkami eterycznymi.
6. 2 darmowe konsultacje wellness, które oferuję co 2 miesiące.
7. 1 darmową konsultację dietetyczną w celu przeanalizowania Twoich nawyków żywieniowych
8. Informacje o najlepszych okazjach i promocjach.
9. Dostęp do moich prywatnych promocji, które często ogłaszam dla swoich klientów.
10. Współpracuję ze środowiskiem medycznym więc będziesz w najlepszych rękach i otrzymasz także wsparcie na wysokim poziomie.

Własne konto to gwarancja jakości i ceny

Załóż konto w dōTERRA kupując dowolny zestaw rejestracyjny lub dowolny olejek z opłatą rejestracyjną:

Posiadanie konta w dōTERRA do niczego nie zobowiązuje, a daje wiele korzyści, ważne by dobrze wybrać swojego opiekuna, który przeprowadzi Cię przez cały proces oraz będzie Twoim wsparciem.

Dlaczego warto mieć konto w dōTERRA?

9

Masz możliwość korzystania z cen hurtowych już od pierwszych zakupów (co najmniej 25% taniej od ceny detalicznej) i to niezależnie za jaką kwotę kupujesz olejki czy inne produkty dostęp do wszystkich aktualnych nowości i wielu promocji produktowych

9

Masz możliwość otrzymywania produktu miesiąca gratis.

9

Masz możliwość korzystania z programu oszczędnościowego (lojalnościowego), który pozwala generować dodatkowy rabat(od 10% do 30%) zwracany w punktach, punkty to waluta, którą wykorzystujesz w kolejnych zakupach.

9

Zwrot opłaty za przesyłkę (w punktach).

9

Opieka całodobowa Wellness Advocate, którego wybrałeś(aś) na swojego przewodnika.

9

Wsparcie profesjonalnego serwisu dōTERRA (obsługa w języku polskim).

9

Bezproblemowe zwroty i reklamacje.

9

Produkty jadą do Ciebie prosto od producenta, masz pewność, że są oryginalne.

ale to nie wszystko…

Miej wpływ robiąc coś wartościowego i zarabiaj. Możemy nauczyć Cię jak stworzyć stały dochód z dōTERRA

Chciałabym pomóc Ci w zwiększaniu własnego dochodu pasywnego z dōTERRA.
Dzięki 65% wskaźnikowi retencji tworzenie dochodu z dōTERRA jest naprawdę stabilną i ekscytującą szansą. Wyobraź sobie, że przyczyniasz się do poprawy życia innych ludzi dzięki naturalnym rozwiązaniom, podczas gdy twoje własne zdrowie poprawia się w tym samym czasie… wszystko przy jednoczesnym tworzeniu dochodu.

Jesteś gotowa/gotowy na nowy rodzaj przychodu?

Szukasz sposobu na zarabianie pieniędzy nie wychodząc z domu? Chciałbyś mieć większy wpływ na to co się dzieje wokół Ciebie? Moim zadaniem jest pomóc CI w osiąganiu zamierzonych celów poprzez trening, opiekę oraz każdy rodzaj pomocy jakiej potrzebujesz.

To może być dokładnie to czego szukasz!

dōTERRA

Jak zacząć biznes?

Załóż konto w dōTERRA

kupując dowolny zestaw rejestracyjny lub dowolny olejek z opłatą rejestracyjną.

Zacznij używać olejków

 

Umów się ze mną na konsultacje

poprowadzę Cię krok po kroku w kierunku wymarzonej niezależności.

Określ swój cel biznesowy

cele do zrealizowania oraz poziom dochodów – przedstawię Ci coroczny raport o dochodach w dōTERRA na poszczególnych rangach

Nie jesteś pewna?

Masz wątpliwości, czy to biznes dla Ciebie? Umów się ze mną na bezpłatne konsultacje biznesowe. Chętnie pomogę Ci w podjęciu decyzji.
gruszka@zakreconazdrowiem.pl