zapach to jeden z pięciu podstawowych zmysłów, którymi odbieramy otaczający nas świat

świat olejków dōTERRA

Dlaczego olejki dōTERRA?

Dlatego, że mam pełne zaufanie do firmy i produktu, przetestowałam je na sobie, swojej rodzinie, bliskich i wielu pacjentach. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są doskonałe i spełniają moje oczekiwania. Olejki doterra są naturalne i bezpieczne, skuteczne i absolutnie czyste co potwierdza certyfikat CPTG.

Skąd ta pewność i wiara?

Olejki pozyskiwane są z miejsc, gdzie występują w stanie naturalnym lub z upraw w miejscach, gdzie warunki do ich wzrostu są najlepsze. Muszą one być idealne, by roślina wytworzyła odpowiednie ilości substancji aktywnych, mających działanie terapeutyczne. Firma dōTERRA ma pełną kontrolę nad procesem pozyskiwania od wybrania miejsca, posadzenia rośliny aż do zabutelkowania i wysyłkę do Ciebie (im dłuższy łańcuch dystrybucyjny, tym bardziej rozcieńczony olejek – stąd olejki po kilkanaście złotych). Łańcuch dostaw dōTERRA, nazwany co-impact sourcing, pozwala zadbać o ludzi na każdym etapie produkcji olejku.

Co-impact sourcing

to sposób pozyskiwania olejków, pomijając pośredników a wspierający lokalnych producentów. To pomoc ludziom w znalezieniu pracy, godne wynagrodzenie za nią. To właśnie dzięki temu zaangażowane i lojalne, często rodzinne firmy dbają o jakość produktu a każda kupiona przez nas buteleczka nie tylko wspiera zdrowie nasze i swoich bliskich. Kupując olejki doterra dajemy potrzebującym pracę i przyczyniamy się do poprawy życia innych rodzin.

dōTERRA opracowała własny, bardzo rygorystyczny certyfikat jakości CPTG, gdzie szereg badań zapewnia absolutną czystość i jakość terapeutyczną olejków. Dlaczego opracowała własny? Bo nie istniał na świecie równie rygorystyczny, który zapewnił by to na czym najbardziej im zależało, czyli JAKOŚĆ
W licznych badaniach i testach firm zewnętrznych, które badają najpopularniejsze firmy, dōTERRA zawsze jest wśród zaledwie kilku tych, których olejki są absolutnie czyste.

dōTERRA

A co dla Ciebie jest ważne, kiedy wybierasz olejki?

Wszystkie badania przeprowadzane na olejkach przez firmę możesz sprawdzić na stronie www.sourceToYou.com wpisując nr seryjny danej partii. Doterra nie ma nic do ukrycia.
Moc i skuteczność olejku możesz poczuć już po użyciu 1 kropli!

Aby powstała buteleczka 15ml olejku eterycznego(czystej esencji bez dodatków i wypełniaczy) potrzeba wiele surowca zielarskiego?

Czy wiesz, że… ?

potrzeba niezwykle dużo materiału roślinnego, żeby pozyskać 15ml olejku eterycznego

Dołącz do światowego ruchu wellness!

Na całym świecie ludzie poszukują naturalnych alternatyw aby prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie. Zainspiruj się i otrzymaj pomoc w swojej własnej przygodzie z dōTERRA.